PRIVĀTUMA POLITIKA UN SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

Kas ir sīkdatnes?
Sīkdatne ir tīmekļa servera nosūtīta neliela teksta virkne klientam (parasti tīmekļa pārlūkprogrammai), kura tiek saglabāta lietotāja datorā kā parasta datne. Ar tās palīdzību serveris var identificēt un atcerēties lietotāju, pārbaudot klienta atsūtīto sīkdatni.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?
augluserviss.lv lapā tiek izmantoti gan būtiskie sīkfaili (nodrošinot tīmekļa vietnes darbību vai atvieglojot vietnes izmantošanu), piemēram, filtrēšanas iestatījumi vai pierakstīšanās atgādinājums, kā arī analītiskās sīkdatnes. augluserviss.lv lapā izmanto Google Analytics sīkfailus. Tie tiek reģistrēti, kad augluserviss.lv lapā izmanto Google Analytics - Google, Inc. (turpmāk tekstā - Google) piedāvāto tīmekļa analīzes pakalpojumu, kas palīdz analizēt, kā tiek izmantota šī vietne. Iepriekš minētie analītikas sīkfaili ļauj mums noteikt un skaitīt apmeklētāju skaitu un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas tīmekļa vietnē tās lietošanas laikā. Tādējādi šo informāciju var izmantot profilēšanas nolūkos. Tas mums palīdz uzlabot vietnes darbību, piemēram, nodrošinot to, ka lietotāji viegli atradīs to, ko viņi meklē. Sīkdatnēs saņemtā informācija par šīs vietnes izmantošanu ir standarta informācija par lietotāja iestatījumiem, un Google to pārsūta un glabā ka anonīmu informāciju par vietnes apmeklētāja darbībām. Augusts.lv veikals neizmantos un neļaus nevienai trešai pusei izmantot statistiskās analīzes rīku, lai izsekotu vai savāktu jebkādu informāciju, kas ļauj identificēt šīs vietnes apmeklētājus. Google var nodot informāciju, ko Google Analytics savākusi trešajām personām, kā to paredz likums, vai ja šīs trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Saskaņā ar Google Analytics pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem Google nesaista Jūsu IP adresi ar jebkādu citu Google rīcībā esošu informāciju.

Sīkdatņu dzēšana
Lai dzēstu sīkdatnes un vairāk uzzinātu par tām, lasiet šeit – www.aboutcookies.org. Tomēr ņemiet vērā, ka gadījumā, ja Jūs atteiksieties vai izslēgsiet, vai dzēsīsiet sīkdatnes, dažas vietnes funkcionalitātes var tikt zaudētas.